Bezpečí na prvním místě. Podívejte se na platná opatření v našich poradnách.

Ing. Marta Jabůrková

Příběh

O zdravý životní styl se zajímám už od studentských let, uplatňuji ho ve svém životě a něžně i trpělivě ho podsouvám i své rodině.
Tento způsob života pro mne znamená zdravé a pravidelné jídlo ve střídmosti a jeho přirozenosti, hodně pobytu i pohybu na zdravém vzduchu, sounáležitost s přírodou i zvířaty, kterými jsem obklopena a také péče o moji vnitřní rovnováhu.

V rámci mých pracovních etap v poradenské či manažerské profesi jsem se vždy setkávala s lidmi a vždy mne velmi motivovalo i těšilo, pokud jsem mohla "svého člověka" podpořit, posunout dál a sdílet s ním jeho příběh a přispět podporou či radou k jejich úspěchu. Každá klientka či klient jsou pro mne velkou inspirací. Vážím si jejich rozhodnutí udělat v životě změnu a věnovat péči svému tělu a zdraví. Mým krédem je přistupovat k lidskému organismu vždy šetrně a s cílem trvalé pozitivní změny.

Velmi mne těší, že se v profesi mohu realizovat jako výživová specialistka ve společnosti Nutriadapt.
Je skvělé, že se jedná o spojení poradenské činnosti s velmi kvalitním systémem podpory zdraví i úpravy váhy garantované dozorem vědecko-lékařské rady. Považuji ho za nejpropracovanější výživové poradenství v ČR.
Změna váhy, jídelníčku a způsobu života klientů u nás v Nuriadapt není postavena na krátkodobém efektu a využívání instatntních či jiných podobných přípravků, ale na vedení k zdravému životnímu stylu. Jedině to je dlouhodobě udržitelná cesta k zdravému a radostnému životu.

Vzdělání

  • Osvědčení o profesní kvalifikaci Výživový poradce před autorizovanou osobou
  • Certifikovaný StyleLife coach
  • Absolvent Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ, obor Psychosomatika
  • VŠE Praha

Ing. Marta Jabůrková

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Beroun
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment