Bc. Václava Freibergová

Příběh

Zdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální.
Začněte tedy naslouchat a buďte lepší než většina lidí, kteří si jen stěžují a čekají, že za ně někdo něco udělá. Protože jste to právě Vy, kdo má kvalitu svého života v rukou, Vy jste jejím tvůrcem.........

Vaším prvním krůčkem může být třeba to, že si přečtete Knihu od Tomáše Kašpara Nespěchejte do rakve, aneb Informace obsažené v této knížce vám mohou zachránit život, kterou Vám tímto srdečně doporučuji. Dovoluji si malou ochutnávku z této knihy:
"Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem jaké to je, když lékaři zlomí nad pacientem hůl, nebo nabízejí drastické řešení s nezvratnými důsledky. A zažil jsem ten úžasný pocit naděje, když jsem objevil, že řešení existuje a pak pocit radosti ze skutečného uzdravení a velké hrdosti, že jsem to dokázal.
Od té doby mě provázela touha podělit se o tuto naději se všemi lidmi.
Poznal jsem že lékaři a vědci nevědí všechno. Stal jsem se členem Aliance výživových poradců. Začal jsem hledat odpovědi.
Můj životní příběh mne zavedl k velmi zajímavým lidem a k velmi zajímavým faktům. Byl jsem otřesen tím, co jsem zjistil. Když jsem tato fakta poskládal do sebe, vyšli najevo neuvěřitelné věci. Jsou velmi závažné, protože se týkají každého z nás. Jsou tak důležité, jak důležité je naše zdraví a náš život."

A dalším krůčkem může být třeba to, že změníte svůj jídelníček a vyměníte chemii za bylinky. Ať jste hubení, nebo máte nějaké to kilo navíc, vždy stojí za to přemýšlet o tom co jíte. Dárkem za tu snahu bude Vaše zdraví a to přece stojí za to. Práci výživového poradce vnímám jako poslání a možnost pomoci lidem pochopit a uvěřit, jak zásadní vliv má stravování na naše zdraví fyzické i psychické.

Vzdělání

 • VŠ - Cestovní ruch
 • Akreditovaný a certifikovaný poradce Norman's academy
 • Certifikovaný nutriční specialista
 • Pravidelné přednášky a webináře Martina Jelinka na různá témata z oboru zdravého životního stylu
 • Rekvalifikační masérský kurz Dexter academy
 • Kurz Kineziotejpování
 • Seminář přípravné sportovní masáže
 • Vyžití lymfologie v regeneraci, prevence otoků a sportovních zranění
 • Seminář první pomoci
 • Seminář psychologie
 • Školení NUTRIS a.s.: Dětská výživa - Ing. Ivan Mach, CSc.​
 • Školení NUTRIS a.s.: Specialista na výživu při prediabetu a diabetu - Ing. Ivan Mach, CSc.​
 • Kurz Reflexologie
 • Certifikát Gynoidní obezita
 • Odoborný seminář Aliance výživových poradců na téma Lepek - vše, co potřebujete vědět
 • Jednoleté studium Klinické naturopatie pod záštitou Školy klinické naturopatie
 • dnalife Certification Course

Bc. Václava Freibergová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Kolín
Objednat se do poradny
vaclava.freibergova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment