Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Bc. Václava Freibergová

Příběh

Zdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální.
Začněte tedy naslouchat a buďte lepší než většina lidí, kteří si jen stěžují a čekají, že za ně někdo něco udělá. Protože jste to právě Vy, kdo má kvalitu svého života v rukou, Vy jste jejím tvůrcem.........

Vaším prvním krůčkem může být třeba to, že si přečtete Knihu od Tomáše Kašpara Nespěchejte do rakve, aneb Informace obsažené v této knížce vám mohou zachránit život, kterou Vám tímto srdečně doporučuji. Dovoluji si malou ochutnávku z této knihy:
"Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem jaké to je, když lékaři zlomí nad pacientem hůl, nebo nabízejí drastické řešení s nezvratnými důsledky. A zažil jsem ten úžasný pocit naděje, když jsem objevil, že řešení existuje a pak pocit radosti ze skutečného uzdravení a velké hrdosti, že jsem to dokázal.
Od té doby mě provázela touha podělit se o tuto naději se všemi lidmi.
Poznal jsem že lékaři a vědci nevědí všechno. Stal jsem se členem Aliance výživových poradců. Začal jsem hledat odpovědi.
Můj životní příběh mne zavedl k velmi zajímavým lidem a k velmi zajímavým faktům. Byl jsem otřesen tím, co jsem zjistil. Když jsem tato fakta poskládal do sebe, vyšli najevo neuvěřitelné věci. Jsou velmi závažné, protože se týkají každého z nás. Jsou tak důležité, jak důležité je naše zdraví a náš život."

A dalším krůčkem může být třeba to, že změníte svůj jídelníček a vyměníte chemii za bylinky. Ať jste hubení, nebo máte nějaké to kilo navíc, vždy stojí za to přemýšlet o tom co jíte. Dárkem za tu snahu bude Vaše zdraví a to přece stojí za to. Práci výživového poradce vnímám jako poslání a možnost pomoci lidem pochopit a uvěřit, jak zásadní vliv má stravování na naše zdraví fyzické i psychické.

Vzdělání

 • VŠ - Cestovní ruch
 • Akreditovaný a certifikovaný poradce Norman's academy
 • Certifikovaný nutriční specialista
 • Pravidelné přednášky a webináře Martina Jelinka na různá témata z oboru zdravého životního stylu
 • Rekvalifikační masérský kurz Dexter academy
 • Kurz Kineziotejpování
 • Seminář přípravné sportovní masáže
 • Vyžití lymfologie v regeneraci, prevence otoků a sportovních zranění
 • Seminář první pomoci
 • Seminář psychologie
 • Školení NUTRIS a.s.: Dětská výživa - Ing. Ivan Mach, CSc.​
 • Školení NUTRIS a.s.: Specialista na výživu při prediabetu a diabetu - Ing. Ivan Mach, CSc.​
 • Kurz Reflexologie
 • Certifikát Gynoidní obezita
 • Odoborný seminář Aliance výživových poradců na téma Lepek - vše, co potřebujete vědět
 • Jednoleté studium Klinické naturopatie pod záštitou Školy klinické naturopatie
 • dnalife Certification Course

Bc. Václava Freibergová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Kolín
Objednat se do poradny
vaclava.freibergova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment