Alena Nekvapilová

Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!

Poslední roky jsem se cítila neustále unavená, pomalu mi začaly natékat nohy. Zadýchávala jsem se, bolela mě záda, a tak nějak jsem rezignovala sama na sebe. Vše jsem to přičítala (nebo spíše se vymlouvala) přibývajícím letům. Až jsem se jednoho dne podívala pořádně do zrcadla a řekla si dost! Musím se sebou něco udělat, už mě nebaví si kupovat oblečení, které se mi sice moc nelíbí, ale zakryje partie, které nechci zrovna ukazovat. Měla jsem plný šatník krásných starších kousků a vždy propadala smutku, když jsem se do nich nemohla obléknout. Rezignovala jsem i na ten základní pohyb, jako je turistika a delší procházky, protože mě všechno zmáhalo a vyrazit v létě na koupaliště pro mě bylo utrpení.

            Do poradny NUTRIADAPT jsem se dostala náhodou, ovšem s odhodláním to nevzdat, dostat se zase do formy. Při první návštěvě mi udělali základní diagnostiku organismu a probrali jsme moje cíle. Díky Metabolické diagnostice a výsledkům krevních testů mi byl určen pro mě nejlepší výživový směr a vypracován jídelníček, přímo mně na míru. V průběhu docházení do poradny jsme s mojí specialistkou probíraly úpravy mého výživového plánu, aby mi vyhovoval. Často jsem totiž ve shonu a nemám čas na nějaké složité přípravy jídel.

            Na celém hubnutí s NUTRIADAPT mě překvapila jednoduchost a lehkost, s jakou kila šla dolů. Bohužel dnes se na internetu dozvídáte samé zaručené rady, co jíst, nejíst, kolik jíst apod. Já jsem ráda, že jsem na to spolu s mojí výživovou specialistkou přišla. Byla mojí oporou, rádcem a dodala mi odvahu vědomím, že v tom nejsem sama.

Díky Kuchařce na míru NUTRIADAPT už vím, jak se stravovat, aby mi jídlo chutnalo, nehladověla jsem a držela si svoji hmotnost. Jak šla kila dolů, přirozeně jsem přidala pohyb. Ne proto, že bych se chtěla trápit, ale protože to jednoduše jde. Oblíbila jsem si jógu, stretching, spinning a letní projížďky na kole. Cítím, že mám daleko více energie, omládla jsem na těle, ale především i na duši. Je krásné pozorovat, jak mi okolí říká, že jsem omládla o 10 let. Pokud ještě váháte, doporučuji vám, jděte do toho. Na konci se vám život otočí o 180°.

Začněte ještě dnes

PŘIJĎTE SE PORADIT,
JAK BUDE VYPADAT VAŠE HUBNUTÍ

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními

Diagnostická konzultace
s nutričním specialistou

To vše
nyní pouze
za 200 Kč

Přesvědčte se sami. Specialista v rámci nezávazné konzultace provede základní diagnostiku, probere vaše stravovací návyky a doporučí řešení pro vaši konkrétní situaci.

  • 45 minutová kozulatce
  • Včetně analýzy kompozice těla
  • S individuálními doporučeními
Vyplňte rezervační formulář a naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dnů spojí a domluví termin nezávazné konzultace.
Rezervační formulář