David Kutěj

Bál jsem se, zda nejde o další dietu v prášku

Již od malička jsem byl vždycky trochu baculatější, někdy víc, někdy míň. Před rokem a půl se to vymklo kontrole a změna zaměstnání na velmi stresující a sedavé měla za následek rapidní navýšení hmotnosti. Ve věku 23 let jsem vážil něco málo přes 110 kg. Začal jsem se zadýchávat i při obyčejné chůzi, byl jsem neustále vyčerpaný, nemohl jsem spát a moje dobrá nálada mě začala pomalu opouštět. Věděl jsem, že musím shodit a změnit svůj životní styl. Ve svém věku jsem chtěl sršet energií, elánem a mládím, a ne naříkat jak člověk na pokraji života.

            Ale jak to dokázat, když všechny moje předchozí pokusy o redukci hmotnosti plavaly jako sekyrka ke dnu? Věděl jsem, že potřebuji pomoc odborníka, protože když si nejsem jistý, jak určitou věc dělat na 100 % a co nejefektivněji, tak se pro onu věc nedokážu nadchnout a nebaví mě to, tudíž to brzy ztroskotá.

Ze všech nabídek na internetu mě NUTRIADAPT zaujal nejvíc. Samozřejmě jsem byl hodně skeptický a čekal jsem něco na způsob diet v prášku, ale řekl jsem si, že tomu šanci dám. Po první konzultaci s nutričním specialistou panem Solničkou jsem věděl, že tohle je ta změna v jídelníčku a v životním stylu, kterou chci udělat, jelikož do sebe nemusím cpát různé doplňky stravy, nemusím být závislý na předražených drincích, apod. Šlo jednoduše o to, co si koupíte v každém obchodě (za mě Billa, Lidl). Neříkám, že začátky nebyly složitější. Ale pan Solnička byl suprovou oporou a dost mi pomáhal. Hlavně to, co mě nejvíc motivovalo, byly výsledky a celkové zlepšení nálady, spánku a zažívání, což se dostavilo velice rychle. Ano, člověku kolikrát do cesty padly překážky, ale ten pocit z kvalitní stravy, cvičení a hlavně pochvaly okolí jsou těžce návykové. Jsem tuze rád, že jsem tento krok udělal, změnilo mi to život a otevřelo nové možnosti. Hlavně vím, že když sám chci, tak to dokážu a nic mě nezastaví." Zatím jsem za 10 měsíců zhubl 21 kg.

Další příběhy

Jedno rozhodnutí, o kterém jsem netušila, že mi změní život
Tereza Illešová, 23 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 39 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment