Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Monika Hrkalová

Konečně jsem na váze, kterou jsem si přála

Jmenuji se Monika a je mi 41 let. Po rozvodu jsem si našla přítele, který má rád přírodu a turistiku. Párkrát jsem s ním do přírody vyrazila a zjistila jsem, že díky své obezitě nezvládám túry fyzicky, proto jsem se rozhodla s tím něco dělat. Nejdříve jsem si koupila domů rotoped a zkusila různé diety, co mi kamarádky poradily, ale výsledek žádný. Byla jsem na rodinné oslavě, kde byl i můj synovec, kterého jsem viděla po dlouhé době. Zaujalo mě, jak dobře vypadá a že zhubl. Když jsme se bavili o tom, jakou dietu drží, poprvé jsem se dozvěděla o NUTRIADAPTu. Doma při brouzdání po sociálních sítích, na mě vyběhla nabídka na vážení a konzultaci právě z NUTRIADAPTu, tak jsem se rozhodla to zkusit. 

Byla jsem velmi překvapená, jak se se mnou nutriční specialistka paní Černá bavila a jak mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila. Rozhodla jsem se tedy, že to zkusím, a začala jsem měnit pod jejím vedením a úpravou jídelníčku svůj životní styl. Již po měsíci jsem začala u sebe pociťovat změny k lepšímu. Nebylo to snadné už kvůli nastavení nového režimu. Okolí mě od toho hodně odrazovalo, že jsou to prý jen vyhozené peníze a zbytečnost a že to nemá cenu, že kila půjdou zase zpět. Ještě že mám přítele, který mi je oporou a drží mě nad vodou, abych to jen tak nevzdala. 

Po několika měsících, když už je to na mně vidět, mě všichni chválí, jak dobře vypadám. A i já jsem sama se sebou spokojená a s kombinací cvičení už zvládám s přítelem delší túry, z čehož mám i já radost. Cítím se lépe a s dechem je to o hodně lepší, i když přijde velký kopec. Konečně jsem na váze, kterou jsem si přála. Mám i nové velikosti a tím pádem nový šatník. Jsem spokojená, jak to vše krásně zatím jde, ještě vypilovat postavu, abych vše zpevnila, a budu maximálně spokojená. Okolí se za mnou teď otáčí a všichni mi říkají, jak mi to moc sluší, ale bohužel se najdou i tací, kteří mě kritizují, že jsem až moc hubená. Myslím si, že závidí, že jsem to dokázala a vypadám teď daleko lépe. 

NUTRIADAPT mohu jen doporučit a také jsem to i udělala. Má kamarádka už v NUTRIADAPTu je a má také pěkné výsledky a je též velice spokojená. Doporučení pro lidi: nic není zadarmo, nic není bez boje, a když se rozhodnete, musíte vydržet. 

S pozdravem Monika

Další příběhy

-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 56 let
Bál jsem se, zda nejde o další dietu v prášku
David Kutěj, 26 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment