Monika Hrkalová

Konečně jsem na váze, kterou jsem si přála

Jmenuji se Monika a je mi 41 let. Po rozvodu jsem si našla přítele, který má rád přírodu a turistiku. Párkrát jsem s ním do přírody vyrazila a zjistila jsem, že díky své obezitě nezvládám túry fyzicky, proto jsem se rozhodla s tím něco dělat. Nejdříve jsem si koupila domů rotoped a zkusila různé diety, co mi kamarádky poradily, ale výsledek žádný. Byla jsem na rodinné oslavě, kde byl i můj synovec, kterého jsem viděla po dlouhé době. Zaujalo mě, jak dobře vypadá a že zhubl. Když jsme se bavili o tom, jakou dietu drží, poprvé jsem se dozvěděla o NUTRIADAPTu. Doma při brouzdání po sociálních sítích, na mě vyběhla nabídka na vážení a konzultaci právě z NUTRIADAPTu, tak jsem se rozhodla to zkusit. 

Byla jsem velmi překvapená, jak se se mnou nutriční specialistka paní Černá bavila a jak mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila. Rozhodla jsem se tedy, že to zkusím, a začala jsem měnit pod jejím vedením a úpravou jídelníčku svůj životní styl. Již po měsíci jsem začala u sebe pociťovat změny k lepšímu. Nebylo to snadné už kvůli nastavení nového režimu. Okolí mě od toho hodně odrazovalo, že jsou to prý jen vyhozené peníze a zbytečnost a že to nemá cenu, že kila půjdou zase zpět. Ještě že mám přítele, který mi je oporou a drží mě nad vodou, abych to jen tak nevzdala. 

Po několika měsících, když už je to na mně vidět, mě všichni chválí, jak dobře vypadám. A i já jsem sama se sebou spokojená a s kombinací cvičení už zvládám s přítelem delší túry, z čehož mám i já radost. Cítím se lépe a s dechem je to o hodně lepší, i když přijde velký kopec. Konečně jsem na váze, kterou jsem si přála. Mám i nové velikosti a tím pádem nový šatník. Jsem spokojená, jak to vše krásně zatím jde, ještě vypilovat postavu, abych vše zpevnila, a budu maximálně spokojená. Okolí se za mnou teď otáčí a všichni mi říkají, jak mi to moc sluší, ale bohužel se najdou i tací, kteří mě kritizují, že jsem až moc hubená. Myslím si, že závidí, že jsem to dokázala a vypadám teď daleko lépe. 

NUTRIADAPT mohu jen doporučit a také jsem to i udělala. Má kamarádka už v NUTRIADAPTu je a má také pěkné výsledky a je též velice spokojená. Doporučení pro lidi: nic není zadarmo, nic není bez boje, a když se rozhodnete, musíte vydržet. 

S pozdravem Monika

Další příběhy

Zhubl jsem v klidu a bez hladovění
Ivan Mariňák, 50 let
Jedno rozhodnutí, o kterém jsem netušila, že mi změní život
Tereza Illešová, 25 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment