Jaroslav Koťátko

Mojí motivací byla změna stravovacích návyků

Velkou výzvou pro mne bylo zhubnout, a to mě motivovalo k tomu začít se stravovat zdravěji než doposud. Další motivací byla i změna stravovacích návyků a pokusit se zdravěji stravovat s pomocí tipů a rad (kuchařka na míru) od specialistek z NUTRIADAPT Poděbrady. Z jídelníčku jsem vyřadil nezdravé potraviny jako knedlíky a bílé pečivo a naopak přidal více zeleniny, luštěnin a ryb (kuchařka z NUTRIADAPTt byla v tomto směru více než inspirativní).

Co se poradenství týká, byl jsem nadmíru spokojen se službami a prací poradkyně z pobočky v Poděbradech. S vaší kolegyní nebyl problém najít termín, který mi vyhovoval a během návštěv mi vždy vše srozumitelně vysvětlila (během měření hmotnosti a konzultací), zejm. v čem mám zabrat, kde mám ještě nedostatky apod.. Kila šla konečně dolů díky stravování podle jídelníčku na míru a proces hubnutí pro mne nebyl tak náročný, jak jsem si původně myslel, bez stresů a hladovění. Současně jsem začal cvičit a téměř rok chodím dvakrát týdně do posilovny, kde mám skvělého trenéra.

 

Závěrem chci doporučit všem lidem s nadváhou zajít do poradny NUTRIADAPT a nebát se – nikdy není pozdě začít! Na konci bude  spokojenost s tím, že to lze dokázat. Já osobně mám velkou radost, že jsem uspěl.

 

Další příběhy

Jsem teď mnohem spokojenější, protože vidím, že to jde i v mém věku
Monika Schrammová, 52 let
Začala jsem sama nějakým způsobem hubnout, moc to ale nešlo
Monika Vlčková, 67 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment