Hong Ngo

Po porodu jsem přibrala 25 kg. Nyní jsem velice spokojená. Všichni tvrdí, že vypadám mladší

Po porodu jsem přibrala 25 kg a moje sebevědomí pomalu šlo dolů. Nejenom, že změnu vidíte sami, ale pokud slýcháte od známých, jak jsem hoooodně přibrala, na sebevědomí to také nepřidá. Zajímavé je, jak s přibývající váhou přichází také zdravotní problémy. Často jsem byla unavená, špatně se mi dýchalo a bolelo mě na hrudi. To všechno mě donutilo přijít na vstupní konzultaci do poradny NUTRIADAPT na Chodově. Nechala jsem si udělat rozbor krve, kde mi ještě k tomu zjistili, že mám vysoký cholesterol a viscerální tuky a metabolický věk 41! V té chvilce jsem se rozhodla. Budu sem chodit a udělám něco s mým stavem za jakoukoliv cenu.

Přidala se i celá rodina

Chození na pravidelné konzultace mi hodně vyhovovalo. Slečny jsou profesionálové ve svém oboru. Řídila jsem se podle pokynů výživové specialistky Hany Vejvodové a kila šla dolů sama! Hodně mě naučila – hlavně na co si dávat pozor při nakupování potravin. Byla milá a ochotná vše vysvětlit. Nejtěžší bylo vidět ostatní jíst nezdravé produkty, které jsem se musela odnaučit konzumovat. Pomalu se ke mně přidávali ostatní z rodiny, protože jsem pokaždé u jídla říkala, jak to je nezdravé a jak se to bude projevovat na zdravotním stavu mých milých. Nakonec se takto přidala celá rodina a začali jsme se všichni stravovat zdravěji.

Budu pokračovat dále

První fotku jsem si pořídila až dva měsíce po začátku programu. Tehdy už jsem viděla výrazný úbytek hmotnosti, proto jsem se konečně nechala vyfotit. Dnes už mám cca 12 kg dole a nemůžu být spokojenější. Metabolický věk už mám jen 15 let. Ani nevíte, jaký elán vám dodá, když ze svého okolí slyšíte, že vypadáte mnohem mladší. Budu dále dodržovat svůj výživový plán a snažit se být v pohybu, jak jen to vzhledem k mé sedavé práci půjde. Těším se na všechna další sezení se slečnou Vejvodovou.

Další příběhy

Po klasických dietách šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc
Milena Vogeltanzová, 58 let
Zhubl jsem v klidu a bez hladovění
Ivan Mariňák, 50 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment