Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

Jan Zunt

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě

Jednoho dne jsem se rozhodl, že pro sebe něco udělám. Měl jsem nadváhu, velké břicho a necítil jsem se dobře. Běžné, dříve normální věci mi začínaly dělat problémy. Časté zadýchávání, problémy při ohýbání se, větší únava. Řekl jsem si, že to takto dál již nejde, sedl jsem k počítači a začal hledat centra, kde by mi mohli poradit. Na internetu jsem si našel různé příběhy a nemohl jsem věřit, že někdo dokázal zhubnout až 25–30 kg. Na stránkách NUTRIADAPT jsem si vybral poradnu, zadal své telefonní číslo a druhý den se mi ozvali. Konzultace a schůzka byla velmi příjemná a motivační. Nadchla mě pro změnu. Nechal jsem si udělat biochemický rozbor krve a byl jsem hodně překvapený, jak špatně na tom jsem. Můj nutriční poradce mi vysvětlil, jaká zdravotní rizika se pojí s těmito výsledky, a doporučil mi, jak nad tou mojí nadváhou vyzrát.

A tak jsem začal s novým jídelníčkem naplno. Po několika týdnech se vše začalo měnit a postupně začaly být vidět výsledky. Čas ubíhal a já hubnul kilo po kile. Abych to zkrátil: miloval jsem pivo, každý týden jsem vypil 10 piv, nejedl jsem pravidelně a hlavně jsem nesnídal. Spánek byl také u mě problém a bolení hlavy dost časté. Po změně stravy a dodržování správného jídelníčku jsem se všech neduhů zbavil, začal jsem pravidelně jíst, volit lepší jídla, pravidelně a dostatečně spát a kromě nadváhy pominuly i bolesti hlavy. Nyní se cítím dobře, jídelníček stále dodržuji, zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě.

Další příběhy

Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment