Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Ivan Mariňák

Zhubl jsem v klidu a bez hladovění

Zhruba před rokem jsem začal mít zdravotní potíže a na doporučení svého praktického lékaře jsem se rozhodl, že potřebuji zhubnout. 

Vzhledem k tomu, že nemám žádné zkušenosti s dietou a sám nejsem schopen s váhou něco dělat, zaujala mě nabídka NUTRIADAPTu na změnu stravovacího režimu.

Zkusil jsem napsat e-mail se zájmem o další informace. K mému velkému překvapení se mi ozvali hned druhý den s dotazem, kdy mohu přijít na první konzultaci. Hodnoty, které mi byly naměřeny, mě vyděsily a utvrdily v tom, že musím se sebou něco udělat. Velmi mi pomohlo vysvětlení, jak a co mám dělat, a velmi rychle jsem si zvykl na nové stravovací návyky. 

Dnes mohu říci, že jsem zhubl v klidu a bez hladovění celkem 20 kg. Cítím se mnohem lépe a zdravotní komplikace zcela zmizely. 

Známí se mě ptají, jak jsem dokázal tolik zhubnout, a já jim rád doporučuji svého výživového specialistu. 

Můj velký dík patří mé výživové poradkyni, která se mnou měla velkou trpělivost, vše mi v klidu vysvětlila a poradila. Za to jsem jí velmi vděčný. 

Každému, kdo se rozhodne s hmotností něco udělat, rozhodně doporučuji se obrátit na odborníky.

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 70 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 39 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment