Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření
Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Miluše Doležalová

Změna nastala při nástupu do penze, nabrala jsem během 5 let 20 kg

Od mládí jsem byla vždy se svojí váhou spokojená. I když jsem v těhotenství přibrala 20 kg, do jednoho roku jsem neměla problém váhu snížit na svůj standard. Změna nastala při nástupu do penze. Nabrala jsem během 5 let 20 kg.

Moje pohyblivost vzala za své. Ujít pouhých 5 km mi dalo pořádně zabrat. Zkoušela jsem všelico, ale váhu se mi nedařilo snížit. Únava byla častá.

Náhodou jsem na internetu zahlédla NUTRIADAPT. Přihlásila jsem se. Odpověď byla téměř okamžitá. Neměla jsem ani čas si něco rozmýšlet a byla jsem pozvaná na konzultaci. Poté mi dali naději, že svou váhu dám do pořádku. Stalo se. Už jsem s váhou spokojená a zatím se mi daří ji držet. Cítím se moc dobře a už zase zvládnu pohyb jako dřív. Teda téměř, roky mi nikdo neodpáře, ale důležité je se cítit fit. Při pohledu do zrcadla je to stoprocentně lepší.

Chci hlavně poděkovat nutriční specialistce NUTRIADAPT, která si mě vzala do péče a moc mi pomohla.

Další příběhy

Zhubl jsem v klidu a bez hladovění
Ivan Mariňák, 48 let
Bál jsem se, zda nejde o další dietu v prášku
David Kutěj, 27 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment