Cizrnové placičky s pomazánkou z avokáda

3. 2. 2017 | 22380 Shlédnutí
4
porce
15
minut
obtížnost
1386 kJ / porce

Luštěniny by měly být součástí každého zdravého jídelníčku. Vyzkoušejte je v této sladké variantě, která je v rámci redukce bez výčitek vhodná i v odpoledních hodinách.

Postup

Tyčovým mixérem připravíme směs ze scezené cizrny, vajec, kokosového mléka, skořice, kypřicího prášku a medu. Na pánvi si rozehřejeme kokosový olej a rozprostřeme na něj předem připravenou směs ve tvaru menších placiček. Opékáme na mírném plameni cca 3-4 minuty z každé strany do zlatova.

Na avokádovou nutelu si rozmixujeme avokádo s banánem a kakaem a placičky touto směsí potřeme.

NĚCO NAVÍC: Pokud zvolíte toto jídlo během dopoledne, můžete přidat na dozdobení ovoce (jahody, maliny, borůvky, kiwi, banán atd.), v případě odpolední svačiny použijte místo ovoce buď trochu ořechů a semínek nebo jezte samotné.

Cizrna – tato luštěnina je velmi výhodná pro svou chuťovou neutralitu – můžeme ji připravit velmi chutně na sladko i na slano. Zároveň má zastoupené téměř všechny důležité vitaminy a minerály a velké množství vlákniny. Je to výborný zdroj bílkovin, působí blahodárně na náš kardiovaskulární systém, ale i pokožku. 

Suroviny

1 plechovka cizrny připravené na páře (nebo hrnek vařené cizrny)
2 vejce
1,5 dcl kokosového mléka
1 lžička kypřícího prášku bez fosfátů
1 PL kokosového oleje
lžička skořice
2 PL medu
1 zralý banán
1 avokádo
2 PL holandského kakaa

4 porce | doba přípravy 15 minut | 1386 kJ / 331 kcal

Další zajímavé recepty

1
porce
30
minut
obtížnost
1631 kJ / porce
5
porcí
30
minut
obtížnost
1026 kJ / porce
8
porcí
60
minut
obtížnost
1054 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment