Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

Kokosový chia puding

19. 4. 2017 | 29583 Shlédnutí
4
porce
15
minut
obtížnost
560 kJ / porce

Zaměňte klasické mléko za kokosové a místo pudinkového prášku použijte chia semínka. Získáte pudink, který vám dodá tu správnou energii i vitaminy. A kalorických hodnot se bát nemusíte.

Postup

Nejprve si rozmixujeme mléko s jogurtem, kokosem a sirupem. Vznikne tekutá směs, do které přisypeme chia semínka a pečlivě promícháme ve větší misce. Během dalších 20 minut ještě dvakrát až třikrát promícháme a směs dáme ztuhnout do lednice. Chia semínka mají velmi vysoké hydrofilní vlastnosti, což znamená, že jsou schopny nasáknout velké množství tekutiny.  Asi po hodině směs zamícháme ještě jednou, aby se nevytvořily hrudky a necháme ještě aspoň hodinu tuhnout. Teprve když dosáhneme pudinkové konzistence, můžeme servírovat do sklenic a dozdobit podle vaší fantazie cereáliemi Smart snack nebo müsli a ovocem.

Čekankový sirup: Toto přírodní sladidlo nové generace určitě stojí za povšimnutí. Nízká kalorická hodnota, nízký glykemický index a vysoký podíl vlákniny z něj dělá favorita mezi přírodními sladidly. Navíc víme, že může pomoci při léčbě gastritidy, ledvinových a žlučníkových kamenů, angín, žloutenky a kožních zánětů. 

Suroviny

5 PL chia semínek
200 ml kokosového mléka
200 g sojového jogurtu s kokosovou příchutí
2 PL strouhaného kokosu
2 PL čekankového sirupu (nebo javorového, medu,..)
balení Smart Snack (nebo 30 g jiného müsli bez přidaného cukru)
ovoce na ozdobení

4 porce | doba přípravy 15 minut | 560 kJ / 134 kcal

Další zajímavé recepty

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment