Parmezánové vafle

16. 2. 2016 | 26151 Shlédnutí
4
porce
35
minut
obtížnost
862 kJ / porce

Když máte chuť zakousnout něco k zeleninovému salátu, nemusí to být vždy nutně pečivo. Vyzkoušejte teplé křupavé vafle. Jsou jednoduché, rychlé a výživné! Překvapí vás nejen výraznou chutí sýra, ale také nízkým obsahem sacharidů a velkým množstvím bílkovin. Po takové svačince nebo večeři nedostanete dlouho hlad.

Postup

Ovesné vločky rozmixujeme na mouku. Přimícháme prášek do pečiva. Cottage sýr spolu s vejci a parmazánem umixujeme do hladké konzistence. Smícháme spolu a necháme asi 10 minut odpočinout. Mezitím si rozpálíme vaflovač, popřípadě pánev s nepřilnavým povrchem. Těsto vlijeme do vaflovače, rovnoměrně rozetřeme a pečeme asi 8 minut, dokud nejsou vafle křupavé a propečené.

POZNÁMKA

Tento recept obsahuje 3 významné zdroje bílkovin. Cottage sýr, vejce, ale i parmazán, ten má okolo 38 g bílkovin na 100 g výrobku. Zvýšený příjem bílkovin je nezbytný nejen při redukci váhy, ale také pro seniory, sportovce a těhotné ženy. Zařaďte si parmezánové vafle do jídelníčku s chutí. 

Suroviny

1 balení Cottage sýra
3 vejce
50 g ovesných vloček
3 polévkové lžíce jemně strouhaného parmezánu
1 čajová lžička prášku do pečiva

4 porce | doba přípravy 35 minut | 862 kJ / 206 kcal

Další zajímavé recepty

6
porcí
60
minut
obtížnost
1680 kJ / porce
1
porce
30
minut
obtížnost
2104 kJ / porce
4
porce
30
minut
obtížnost
930 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment