Snídaňová kaše na cesty

23. 1. 2017 | 44951 Shlédnutí
1
porce
10
minut
obtížnost
1706 kJ / porce

Odjíždíte z domova brzy ráno a nestíháte se nasnídat? Připravte si den předem kaši, která může být pokaždé trochu jiná. K přípravě nepotřebujete ani zelený rendlíček, ani vařečku. Stačí sklenička s víčkem.

Postup

Vezmeme suchou sklenici s víčkem. Do skleničky dáme vločky a zalijeme mlékem tak, aby byly ponořené. Do směsi ještě přidáme po lžičce chia semínka a med. Navrch navrstvíme sušené ovoce pokrájené na menší kousky a zasypeme nahrubo nasekanými oříšky. Zašroubujeme, dáme do lednice a necháme odpočívat do druhého dne. Ráno vezmeme hotovou kaši ve skleničce a sníme kdykoliv během dopoledne.

TIP: Když se nestíháte ráno v klidu doma nasnídat, je tato kaše pro vás řešení. Obsahuje totiž vše, co pro úspěšný start do nového dne potřebujete – komplexní sacharidy, bílkoviny, tuky, dostatek vitaminů i vlákniny.

Suroviny

4 PL ovesných vloček
(rostlinné) mléko
1 lžička medu
1 lžička sušeného ovoce dle chuti (rozinky, meruňky, švestky, brusinky, borůvky)
hrst nasekaných oříšků dle chuti
1 lžička chia semínek

1 porce | doba přípravy 10 minut | 1706 kJ / 408 kcal

Další zajímavé recepty

4
porce
20
minut
obtížnost
484 kJ / porce
4
porce
30
minut
obtížnost
1319 kJ / porce
4
porce
40
minut
obtížnost
1812 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment