Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Ing. Lenka Smatanová

Příběh

Pocházím z rodiny, která miluje dobré jídlo a při dobrém jídle se baví zase jen o jídle. Osobně jsem se zdravou výživou začala zabývat hlouběji, když mé dceři byly zjištěny potravinové alergie. Abych se ujistila, že jí po vynechání těchto surovin nebude nic chybět, prošla jsem různými kurzy o výživě a určitou dobu se celá naše rodina stravovala makrobioticky. Mou osobní výzvou bylo uvařit zdravě s určitými omezeními a přesto tak, aby všem chutnalo.

V rámci sebevzdělávání jsem absolvovala půlroční, certifikovaný kurz Poradce pro výživu a suplementaci, kde jsem poprvé slyšela o společnosti Nutriadapt. Postupně jsem se seznámila s jejich konceptem a abych lépe poznala i způsob jejich práce poradce vs. klient, přihlásila jsem se do komplexního programu, díky kterému jsem zhubla přebytečná kila, která mi zůstala po dětech.
Líbil se mi osobní a komplexní přístup a možnost pravidelné spolupráce s klientem, a tak se začala má cesta v Nutriadapt, kde v současné době pracuji jako specialistka.

Vzdělání

  • Specialistka na sportovní výživu
  • Kurzy ATAC Mgr. Jelínek - Poradce pro výživu a suplementaci

Ing. Lenka Smatanová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Praha 4 - Budějovická
Objednat se do poradny
NUTRIADAPT Chomutov
Objednat se do poradny
lenka.smatanova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment