Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Bc. Nikola Geislerová

Příběh

Do Nutriadaptu jsem poprvé přišla, když jsem začala uvažovat o změně stravovacího režimu. Během programu jsem se seznámila s milým a ochotným kolektivem a prostředí se mi tak zalíbilo, že jsem poté přijala nabídku práce na pozici asistentky. 

Po dvou letech práce na této pozici jsem se rozhodla, že bych i já chtěla pomáhat lidem přímo, ať už se změnou životního stylu nebo s řešením zdravotních problémů. A proto jsem si postupně doplnila potřebné vzdělání pro práci na pozici výživového poradce a začala se tak naplno věnovat klientům a pomáhat jim. Dnes jsem neskutečně ráda za to, že tady na této pozici mohu pracovat, zvlášť, když vidím tolik spokojených klientů, kteří mě díky tomu činí šťastnou a já vím, že moje práce pro ně má velký smysl. 

Miluji tanec, cvičení a sama jsem si vyzkoušela, že ve spojení se zdravým stravováním lze dosáhnout zlepšení životního stylu, cítit se dobře a že stojí za to na sobě pracovat. Ráda s tím pomůžu i vám! 

Vzdělání

  • Certifikát výživového poradce
  • Certifikát specialistky na výživu při diabetu a prediabetu
  • Certifikát specialistky na sportovní výživu
  • Certifikát specialistky na výživu těhotných a kojících žen
  • Obchodní Akademie s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
  • Univerzita Pardubice

Bc. Nikola Geislerová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Pardubice
Objednat se do poradny
nikola.geislerova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment