Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Jaroslav Vondrák

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole

Při poslední návštěvě u praktického lékaře mi byl zjištěn vyšší cukr a špatná funkce štítné žlázy způsobující téměř nulový metabolismus. Navíc, od roku 1972 mám pouze jednu ledvinu. O druhou jsem přišel na vojně. Celou dobu jsem si myslel, že za mojí vysokou hmotnost může právě absence jedné ledviny. Ve chvíli, kdy se ručička váhy zastavila na 120 kg, jsem si řekl, že pokud tu chci ještě chvíli být, musím začít něco dělat.

Do NUTRIADAPTU jsem přišel s vizí shodit 30 kg. Byla to krásná představa, ale upřímně, ani já jsem jí moc nevěřil.

Na začátku jsem dostal písemně veškeré podklady, jako je přesný jídelníček, výsledky laboratorních vyšetření atp. Ačkoliv jsem někdy zhřešil, myslím, že ze 75 % se mi podařilo všechna doporučení pravidelně dodržovat. Hodně jezdím na kole, sem tam sice používám „elektrodoping“, ovšem v minimální míře. Terén kolem Křivoklátu je docela drsný a v mém věku 68 let je ten „elektrodoping“ i omluvitelný, neboť si nechci zničit kolena.

Na konci mé cesty s NUTRIADAPTEM jsem dokonce zhubl více, než byl můj původní cíl, a to 41 kg!

A za to vše bych chtěl především poděkovat teamu z NUTRIADAPTU a úžasné specialistce, paní Pecháčkové. Držela mě nad vodou, společně jsme ladili mé stravovací návyky, takže dneska už vím, že se moje původní hmotnost už nikdy nevrátí.

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 39 let
Bál jsem se, zda nejde o další dietu v prášku
David Kutěj, 26 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment