Andrea Horáková

Jak to udělat, když ráda jím a pokud jsem nervózní, ještě si něco přidám navíc?

Rozhodnutí přihlásit se do programu NUTRIADAPT padlo v době, kdy jsem nebyla spokojená se svojí hmotností, a potom, co jsem se neúspěšně pokusila zhubnout pouze pravidelným cvičením v posilovně. 

Když se výsledek při cvičení nedostavoval, začala jsem hledat pomoc na internetu. Zjistila jsem, že je potřeba omezit příjem energie z jídla a dát jej do souladu s výdejem. Ale jak to udělat, když ráda jím a pokud jsem nervózní, ještě si něco přidám navíc? Pak jsem našla reklamu na NUTRIADAPT. Přistupovala jsem k tomu skepticky asi i proto, že jsem neznala nikoho z okolí, kdo by něco takového vyzkoušel. Taky jsem měla strach, aby se nejednalo o zázračnou metodu na hubnutí, kde jenom zaplatím a výsledek bude nulový. Na NUTRIADAPTu mě nejvíce zaujalo to, že se jednalo o úpravu jídelníčku pod dohledem odborníka s přihlédnutím k individuálním potřebám. Proto jsem se prostřednictvím odkazu přihlásila. Abych měla nějaké objektivní hledisko, tak jsem vzala s sebou i manžela, který chtěl v té době pár kilogramů zhubnout. Musím říct, že nebýt jeho, tak já sama bych se na tuhle cestu nevydala. 

Už při první návštěvě NUTRIADAPTu, když jsem mojí poradkyni popisovala, co všechno přes den jím, jsem si uvědomila, že toto není strava, při které se dá zhubnout nebo alespoň udržet hmotnost. Po rozhovoru začal celý proces, kdy jsme spolu s poradkyní vytvořily první jídelníček. Výborné bylo i to, že jsem si mohla zvolit počet jídel za den a také to, že všechny vybrané recepty vypadaly opravdu dobře. Když jsme pak s manželem naplánovali jídla vždy na celý týden, šlo už to s hubnutím téměř samo. Jedla jsem přesně určené porce a již po pár dnech začala hmotnost postupně klesat. Překvapením pro mě bylo i to, že jsem nepociťovala během dne hlad. S poradkyní jsme ještě v průběhu šesti měsíců dvakrát rozšířily můj jídelníček, a nakonec jsem zhubla 10 kg, což překonalo i moje původní optimistické očekávání.

 

Další příběhy

Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 41 let
Neměla jsem žádnou motivaci a místo hubnutí jsem jenom přibírala
Petra Spěváčková, 46 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment