Pořádáme velkou konferenci o výživě. Přednášet budou i světové kapacity

13.02.2018

 

Andrea Vašáková

Informace o zdravé výživě a vhodném životním stylu na nás v dnešní době útočí ze všech stran. Hlavně na internetu najdeme tisíce rad, jak zhubnout, jak provést jarní nebo podzimní očistu, jakého výživového plánu se držet a jak co nejefektivněji sportovat. Tato doporučení se často týkají i závažných onemocnění či zdravotních omezení. Pokud se chcete dozvědět nejnovější a seriózní informace o výživě, přijďte na odbornou konferenci FOOD NEWS 2018.

NUTRIADAPT Pořádáme velkou konferenci o výživě. Přednášet budou i světové kapacity

Na to, abychom byli stoprocentně zdraví a vitální, neexistuje univerzální návod. Každý člověk a každý metabolismus je jiný. Cílem konference FOOD NEWS 2018 je proto ukázat, jak s jídlem nakládá náš organismus a jaký vliv má to, co jíme, na naše zdraví. Z přednášek uznávaných odborníků se mohou návštěvníci dozvědět také to, jak hledat a vybírat z nepřeberného množství informací ty správné.

6 hodin nabitého programu, 10 speakerů z řad světových a českých odborníků   

Pro naši konferenci jsme vybrali pražské kongresové centrum na Vyšehradě. Celodenní program bude systematicky rozdělen do 3 tematických bloků: LIDSKÝ METABOLISMUS, NEMOCI Z OBEZITY, VLIVY OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ, přičemž v rámci každého z nich budou vystupovat jednotliví speakeři – odborníci na dané téma.

Ti budou ve svých přednáškách mluvit např. o tom, do jaké míry mohou tloustnutí ovlivňovat hormony, jak s rizikem kardiovaskulárních onemocnění souvisí nadměrná konzumace rafinovaných sacharidů, jaké jsou novinky v léčbě prediabetu a cukrovky nebo jaký vliv na obezitu má rodina.

Přednášet bude Slimáková i britský expert Malhotra

Během 6 hodin představí své nejnovější poznatky jak odborníci z ČR, tak ze zahraničí. Kromě jiných si tak návštěvníci budou moci poslechnout specialistku na zdravotní prevenci a výživu Margit Slimákovou, Víta Schlesingera, experta na komplexní přípravu vrcholových sportovců (tenista Tomáš Berdych, hokejista Michal Jordán), nebo dětského obezitologa MUDr. Zlatko Marinova.

Ze zahraničních speakerů vystoupí chemický inženýr Ivor Cummis (IRL) či expert na průmyslové zpracování potravin Gábor Erdösi (HU). Jedním z největších trumfů konference FOOD NEWS 2018 je kardiolog Aseem Malhotra (UK), který je jedním z nejznámějších a nejvlivnějších aktivistů za lepší zdraví ve Velké Británii. V médiích se často objevuje mimo jiné také v rámci kampaně proti cukru a často vystupuje na téma škod způsobených nadměrnou lékařskou péčí.

Celou konferencí provede moderátorka České televize Daniela Písařovicová.
 

Komu je konference FOOD NEWS 2018 určena:

  • studentům medicíny, zdravotnických škol a oboru nutriční poradenství za zvýhodněné vstupné
  • sportovcům
  • výživovým poradcům a koučům
  • nadšencům z řad veřejnosti (našim bývalým i stávajícím klientům také nabízíme zvýhodněné vstupné)
  • ​a každému, koho baví zdravě jíst a žít
     

Studenti a naši klienti mají vstupenky levnější

“Našim klientům pomáháme nejen hubnout a řešit problémy související s nevhodným stravováním. Chceme jim také poskytovat odborné informace z oblasti výživového poradenství. Proto jsme se rozhodli uspořádat konferenci FOOD NEWS 2018. Ta se bude konat 19. května 2018 v Praze a kromě českých kapacit zde vystoupí i uznávaní odborníci ze zahraničí. Chceme jít naproti všem, kteří se o výživu zajímají. Stejně tak jako studenti příbuzných oborů proto mají naši klienti možnost koupit si vstupenku na konferenci za zvýhodněnou cenu,” říká Josef Hůla.               

Budeme rádi, když se i s vámi na konferenci FOOD NEWS 2018 potkáme osobně.

 

Další články

Strava
Zlepšete svůj výkon stravou až o 30 %

Každý sportovec se snaží dosáhnout maximálního výkonu v rámci svých možností. Výkon je ovšem závislý na stravě více, než si…

akce
Jak vám test metabolismu pomůže ke štíhlé postavě??
Děti
Každé desáté české dítě bojuje s obezitou nebo nadváhou

Když se podíváte na počty českých dětí trpících kily navíc, možná se vám čísla nebudou zdát tak hrozná. Ale měla by. V…

Vaše proměny

Barbora Tesařová

Objevila jsem další potraviny jako avokádo, bulgur, nové úpravy masa a kombinace různých jídel

Petr Polák

Jedl jsem nepravidelně, většinou jsem byl celý den v práci bez jídla a večer si dopřával „hody“

Petra Panská

Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší