Pořádáme velkou konferenci o výživě. Přednášet budou i světové kapacity

13.02.2018 | 10871x Shlédnutí | Andrea Vašáková | Zdraví, Hubnutí, Strava, Děti, Nemoci

Informace o zdravé výživě a vhodném životním stylu na nás v dnešní době útočí ze všech stran. Hlavně na internetu najdeme tisíce rad, jak zhubnout, jak provést jarní nebo podzimní očistu, jakého výživového plánu se držet a jak co nejefektivněji sportovat. Tato doporučení se často týkají i závažných onemocnění či zdravotních omezení. Pokud se chcete dozvědět nejnovější a seriózní informace o výživě, přijďte na odbornou konferenci FOOD NEWS 2018.

NUTRIADAPT Pořádáme velkou konferenci o výživě. Přednášet budou i světové kapacity

Na to, abychom byli stoprocentně zdraví a vitální, neexistuje univerzální návod. Každý člověk a každý metabolismus je jiný. Cílem konference FOOD NEWS 2018 je proto ukázat, jak s jídlem nakládá náš organismus a jaký vliv má to, co jíme, na naše zdraví. Z přednášek uznávaných odborníků se mohou návštěvníci dozvědět také to, jak hledat a vybírat z nepřeberného množství informací ty správné.

6 hodin nabitého programu, 10 speakerů z řad světových a českých odborníků   

Pro naši konferenci jsme vybrali pražské kongresové centrum na Vyšehradě. Celodenní program bude systematicky rozdělen do 3 tematických bloků: LIDSKÝ METABOLISMUS, NEMOCI Z OBEZITY, VLIVY OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ, přičemž v rámci každého z nich budou vystupovat jednotliví speakeři – odborníci na dané téma.

Ti budou ve svých přednáškách mluvit např. o tom, do jaké míry mohou tloustnutí ovlivňovat hormony, jak s rizikem kardiovaskulárních onemocnění souvisí nadměrná konzumace rafinovaných sacharidů, jaké jsou novinky v léčbě prediabetu a cukrovky nebo jaký vliv na obezitu má rodina.

Přednášet bude Slimáková i britský expert Malhotra

Během 6 hodin představí své nejnovější poznatky jak odborníci z ČR, tak ze zahraničí. Kromě jiných si tak návštěvníci budou moci poslechnout specialistku na zdravotní prevenci a výživu Margit Slimákovou, Víta Schlesingera, experta na komplexní přípravu vrcholových sportovců (tenista Tomáš Berdych, hokejista Michal Jordán), nebo dětského obezitologa MUDr. Zlatko Marinova.

Ze zahraničních speakerů vystoupí chemický inženýr Ivor Cummis (IRL) či expert na průmyslové zpracování potravin Gábor Erdösi (HU). Jedním z největších trumfů konference FOOD NEWS 2018 je kardiolog Aseem Malhotra (UK), který je jedním z nejznámějších a nejvlivnějších aktivistů za lepší zdraví ve Velké Británii. V médiích se často objevuje mimo jiné také v rámci kampaně proti cukru a často vystupuje na téma škod způsobených nadměrnou lékařskou péčí.

Celou konferencí provede moderátorka České televize Daniela Písařovicová.
 

Komu je konference FOOD NEWS 2018 určena:

  • studentům medicíny, zdravotnických škol a oboru nutriční poradenství za zvýhodněné vstupné
  • sportovcům
  • výživovým poradcům a koučům
  • nadšencům z řad veřejnosti (našim bývalým i stávajícím klientům také nabízíme zvýhodněné vstupné)
  • ​a každému, koho baví zdravě jíst a žít
     

Studenti a naši klienti mají vstupenky levnější

“Našim klientům pomáháme nejen hubnout a řešit problémy související s nevhodným stravováním. Chceme jim také poskytovat odborné informace z oblasti výživového poradenství. Proto jsme se rozhodli uspořádat konferenci FOOD NEWS 2018. Ta se bude konat 19. května 2018 v Praze a kromě českých kapacit zde vystoupí i uznávaní odborníci ze zahraničí. Chceme jít naproti všem, kteří se o výživu zajímají. Stejně tak jako studenti příbuzných oborů proto mají naši klienti možnost koupit si vstupenku na konferenci za zvýhodněnou cenu,” říká Josef Hůla.               

Budeme rádi, když se i s vámi na konferenci FOOD NEWS 2018 potkáme osobně.

 
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment