Zlepšete si náladu a prodlužte si život

29.04.2014 | 8767x Shlédnutí | Vít Schlesinger | Sport

Důvodů, proč je skvělé vstát z gauče a obout si tenisky, je mnoho. Víte které?

Chcete začít běhat? Nejtěžší je udělat první krok. Důvodů, proč je skvělé vstát z gauče a obout si tenisky, je mnoho. Prvním z nich je zdraví. Příznivé účinky pravidelného cvičení jsou nesporné, na té nejzákladnější úrovni mluvíme o úpravě váhy a s ní spojeným přínosem. Běh 30–40 minut třikrát týdně pomůže shodit kila a nahradit tuk pevnými svaly. Díky tomu se budete ve vlastním těle nejen lépe cítit, ale také se vám zvedne sebevědomí.

Běhání vám může zachránit život

Necítíte-li se kvůli tvaru svého těla, nebo nechcete nosit upnuté oblečení či plavky, protože máte pár kil navíc, pak by pro vás mohl být pravidelný běh řešením. Důležitější však je, že běhání vám může dokonce zachránit život. Nadváha ohrožuje vaše tělo mnoha životu nebezpečnými chorobami. Cukrovka typu 2, některé druhy rakoviny, onemocnění srdce, špatná funkce jater, dýchací problémy – to vše souvisí s obezitou. Při nedostatku pravidelného cvičení vám hrozí vznik osteoporózy a různých forem artritidy.

Zlepšete svou náladu

Zavrtali jste se někdy do gauče a měli pocit, že se vám nic na světě nedaří? Nebo jste seděli u pracovního stolu s tím, že se dusíte pod tíhou práce? Takové situace si žádají akci. A tím opravdu myslím akci. Místo toho, abyste sáhli po tabulce čokolády nebo láhvi vína, popřemýšlejte o tom, že si nazujete tenisky a půjdete na svižnou procházku nebo si zaběháte. Vyčistíte si hlavu a pomůže vám to získat nový pohled na život.

Ve vážnějších případech vás pocit, že se dusíte, pronásleduje pravidelně a vzniká nebezpečí, že se ocitnete na pokraji deprese. Zní to jako klišé, ale cvičení opravdu pomáhá s bojem proti depresi. Není to žádná věda: cvičení uvolňuje hormony jako testosteron, kortizol, inzulin, růstové hormony, adrenalin a endorfiny. Testosteron a růstové hormony pomáhají s regenerací svalů a buněk; inzulin a adrenalin přeměňují tuk na energii; kortizol snižuje stres a endorfiny jsou hormony štěstí, které vám zlepší náladu.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment