Batátový krém s chilli

6. 12. 2016 | 16955 Shlédnutí
8
porcí
40
minut
obtížnost
846 kJ / porce

Batáty jsou zdravá zelenina. Pro někoho zatím možná neznámá. Uvařte si z nich lehce pikantní krémovou polévku. Díky zázvoru, česneku a chilli vás dokonale zahřeje.

Postup

Cibuli orestujeme na olivovém oleji. Přidáme na plátky pokrájený česnek a necháme  rozvonět. Přidáme na kostičky pokrájené batáty a zalijeme vývarem. Jakmile batáty změknou, rozmixujeme je pomocí ponorného mixéru  na hladký krém. Pokud je polévka moc hustá, přilijeme ještě trochu vývaru. Dosolíme a opepříme čerstvě mletým pepřem a nastrouhaným zázvorem. Dýňová semínka orestujeme nasucho na pánvi a promícháme s chilli vločkami. Polévku podáváme posypanou semínky a chilli.

Suroviny

500 g batátů
2 ks cibule
5 stroužků česneku
4 cm zázvoru
0,5 l vývaru
1 lžička chilli vloček
3 lžíce olivového oleje
4 lžíce dýňových semínek
sůl a pepř

8 porcí | doba přípravy 40 minut | 846 kJ / 202 kcal

Další zajímavé recepty

2
porce
45
minut
obtížnost
1654 kJ / porce
40
minut
obtížnost
314 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment