Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Lososovitý pstruh s celerovým pyré

19. 12. 2016 | 21778 Shlédnutí
4
porce
30
minut
obtížnost
941 kJ / porce

Smažený kapr a bramborový salát - to je česká klasika. Ale stejně dobře si pochutnáte i na méně tučné variantě. Dejte si pstruha, co barvou připomíná lososa. Je to tím, že tito pstruzi jsou krmeni růžovými schránkami korýšů. Díky tomu je jejich maso bohaté na Omega 3 mastné kyseliny.

Postup

Celer očistíme a nakrájíme na středně velké kostky. V hlubším kastrolu jej orestujeme na rozehřátém másle. Zalijeme vodou, tak aby kostky byly lehce pod vodou a přidáme pár kuliček nového koření. Vaříme pod pokličkou, dokud celer nezměkne. Vyndáme kuličky a celer rozmixujeme tyčovým mixérem. Rozpálíme máslo na pánvi a přidáme nasekaný rozmarýn. Na pánev položíme pstruha kůží dolů. Zhruba po třech minutách, až půjde kůže snadno odlepit, rybu otočíme a ještě chvíli opékáme. Hotového pstruha osolíme, opepříme, přelijeme rozpuštěným máslem a servírujeme s celerovým pyré.

*Lososovitý pstruh – druh pstruha. Pstruh se vyskytuje v celé Evropě a čtyři druhy pstruha žijí i v Čechách. Pstruh lososovitý žije výhradně v mořích. Většina těchto ryb na našem trhu pochází ze Skandinávie.

Rybí maso je snadno stravitelné a obsahuje kvalitní bílkoviny, proto se vždy hodí jako lehká večeře při redukční dietě i při racionálním jídelníčku.

Suroviny

RYBA:
4 filety pstruha lososovitého
sůl
pepř
2 lžíce másla
rozmarýn
PYRÉ:
500 g celeru
nové koření
sůl
2 PL másla

4 porce | doba přípravy 30 minut | 941 kJ / 225 kcal

Další zajímavé recepty

1
porce
50
minut
obtížnost
1869 kJ / porce
2
porce
15
minut
obtížnost
710 kJ / porce
1
porce
30
minut
obtížnost
2104 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment