Posilující smoothie

2. 5. 2017 | 29491 Shlédnutí
2
porce
10
minut
obtížnost
1198 kJ / porce

Voňavá vanilka, antioxidační borůvky a banán pro dobrou náladu. To je ta pravá kombinace, kterou potřebujeme po zimě, když jaro stále nepřichází.

Postup

Kefírové mléko nalijeme do mixéru. Přidáme borůvky a na malé kousky nakrájený banán. Vanilku podélně rozřízneme a špičatým nožem vyškrábeme semínka. Přidáme do mixéru. Mixujeme do hladké konzistence. Pokud chceme navýšit energetickou a výživovou hodnotu nápoje, přisypeme ještě odměrku SMART SHAKE s příchutí vanilky. Pokud se vám smoothie bude zdát příliš husté, zřeďte si ho rostlinným mlékem.

Něco navíc:

Chcete-li svůj koktejl nutričně i chuťově obohatit, přidejte si do něj SMART SHAKE, který dokáže nahradit 1–2 jídla za den. Do těla dodává všechny potřebné živiny, vitaminy i minerální látky. Přesně to, co po zimě potřebujeme. Uspokojí všechny vaše chutě, zasytí a pomůže vám kontrolovat příjem energie v dalších jídlech. 

Suroviny

100 g borůvek
1 banán
750 ml kefírového mléka
vanilka (prášek a nebo z semínka z ½ lusku)
máta
popřípadě 1 odměrka doplňku stravy SMART SHAKE – vanilka

2 porce | doba přípravy 10 minut | 1198 kJ / 286 kcal
Tuky
0,0 g
Sacharidy
0,0 g
Bílkoviny
0,0 g
Vláknina
0,0 g

Další zajímavé recepty

4
porce
30
minut
obtížnost
572 kJ / porce
2
porce
50
minut
obtížnost
1421 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment