Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření
Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Velikonoční salátek

11. 4. 2017 | 20479 Shlédnutí
4
porce
25
minut
obtížnost
758 kJ / porce

Starosti s tím, co uděláte s hromadou vykoledovaných velikonočních vajíček, můžete letos klidně hodit za hlavu. Můžete z nich připravit např. tento rychlý dietní salát, který si můžete vychutnat naprosto bez výčitek.

Postup

Nejprve si připravíme květák, buď na páře, nebo dáme do vroucí vody a vaříme menší růžičky cca 10 minut (nemusí být úplně měkký). Mezitím si oloupeme a nakrájíme vejce (jako na bramborový salát), nadrobno nakrájíme kyselé okurky, půlku cibule a nať z jarní cibulky. V misce si připravíme dressing z tvarohu, 2 lžic vody, hořčice a zakysané smetany a postupně přidáme všechny ingredience. Na závěr přidáme uvařený, vychladlý a na malé kousky nakrájený květák a vše opatrně a zlehka promícháme. Můžeme dozdobit petrželkou nebo jarními kvítky.

NĚCO NAVÍC: Tento lehký salát můžete dát např. ke svačině s celozrnným pečivem či knäckebroty, nebo jen tak samotný, třeba jako předkrm. Skvěle se hodí také jako příloha k masu. Pro nízký obsah sacharidů je vhodný i k večeři.

Suroviny

300 g květáku
125 g odtučněného tvarohu
5 vařených vajec
1 lžíce zakysané smetany
2 středně velké kyselé okurky
1 lžíce hořčice
½ menší cibule
jarní cibulka
bylinky na ozdobení

4 porce | doba přípravy 25 minut | 758 kJ / 181 kcal
Tuky
9,0 g
Sacharidy
10,0 g
Bílkoviny
16,0 g
Vláknina
3,0 g

Další zajímavé recepty

4
porce
15
minut
obtížnost
216 kJ / porce
1
porce
45
minut
obtížnost
2008 kJ / porce
16
porcí
20
minut
obtížnost
252 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment