Jan Flídr

Lékař mi diagnostikoval vysoký krevní tlak, cukr, cholesterol a extrémně zvýšenou hladinu kyseliny močové

Jako mladý kluk jsem nikdy neměl problém s nadváhou. Ale postupem času s pracovním vytížením se zhoršovaly stravovací návyky a váha šla nenápadně  nahoru.

Zlomovým obdobím byl listopad 2021. Zhoršil se můj zdravotní stav –  lékař mi diagnostikoval vysoký krevní tlak, cukr, cholesterol a extrémně zvýšenou hladinu kyseliny močové. Ze dne na den jsem začal užívat pět léků a v hlavě se mi honila myšlenka jak z toho ven. Vím, že tyto léky neléčí, ale pouze udržují hladiny v normálu. V ten okamžik byla ta pravá motivace něco se sebou dělat. 

Na začátek mé cesty o hubnutí bylo uvědomění si problému, který mám a začít jednat. Já začal na váze 131 kg Nikdy bych nezkoušel rady z internetu o hubnutí nebo vlastní experimentování nastavení diety. Vždy to nemusí dopadnou dobře, nebo naopak dojde k jojo efektu. Navštívil jsem NUTRIADAPT v Kolíně a po úvodní konzultaci  jsem věděl, že je to přesně to, co hledám. Výživový poradce Bc. Josef Řeháček, DiS. mi vše vysvětlil a nastínil, jakou cestou se vydat. Nejvíce se mi líbí, že hubnout se dá i s běžnými potravinami, které koupíte v obchodě.

Když jsem přišel na druhou konzultaci a zhubl čtyři kila, byl to krásný pocit. Chtěl bych upozornit, že se nejedná o žádné hladovění, ale naopak jídla je více a rozvržené po celý den. A když jsem zhubl dvacet pět kilo, tak si toho začalo všímat i okolí. Každý chtěl rady, jak se mi to povedlo. Vždy jsem je odkázal na NUTRIADAPT, protože vím, že na každého funguje zcela jiný druh stravování. Rovněž dost záleží i na zdravotním stavu jednotlivce.  

 

V současné době mám dole 40 kg a vše se v mém životě naprosto změnilo! Z lékařského hlediska neberu ani jeden lék a zdravotní výsledky mám mnohem lepší. Aktivně jsem se vrátil k nohejbalu, jezdím na kole a v zimě chodím běhat. Když vše zhodnotím postupem času, navštívit NUTRIADAPT bylo pro mě velmi dobré rozhodnutí. Velké díky patří mému výživovému poradci Bc. Josefu Řeháčkovi, DiS., který mi pokaždé dokázal poradit a nasměrovat správným směrem.

Závěrem mého příběhu bych chtěl ostatním zájemcům, kteří stojí před tímto rozhodnutím, popřát hlavně pevnou vůli.  A pokud se rozhodnou investovat do programu na hubnutí, držte se jídelníčku a rad výživového poradce.


S pozdravem Jan Flídr

Další příběhy

Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 58 let
Manžel a kolegové v práci mi říkali, že je to už vidět, jak jsem zhubla, a že mi to sluší
Petra Panská, 46 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment