Bezpečí na prvním místě. Podívejte se na platná opatření v našich poradnách.

První příměstský tábor pro děti zaměřený na zdravé vaření

16.06.2016 | 6382x Shlédnutí | Zdraví, Děti

Hlavním tématem NUTRIADAPT je poskytování vysoce odborného poradenství v oblasti výživy a v Chefparade se zase naučíte uvařit perfektní recepty pod vedením profesionálů. A protože dnes a denně vídáme, jak velké dopady na zdraví člověka má nevhodné stravování, rozhodli jsme se ukázat správný směr právě dětem. Správné jídlo je klíčem k pevnému zdraví a začít je třeba hned v dětství, kdy naše děti získávají základní návyky. Proto jsme se rozhodli organizovat příměstské tábory, kde se děti zábavnou formou naučí základy zdravé výživy v praxi pod vedením odborníků z řad výživových poradců i profesionálních kuchařů.

NUTRIADAPT První příměstský tábor pro děti zaměřený na zdravé vaření Chefparade

Dopoledne vaření, odpoledne zábava

Vařit budeme dopoledne v profesionálních kuchyňských studiích Chefparade v Holešovické tržnici v Praze podle zásad zdravé výživy. Každý den si děti připraví oběd a 2 svačiny z tradičních i méně tradičních surovin s minimem cukru a tuku. Jak jim chutnaly vlastnoručně uvařené pochoutky vám jistě večer rádi sdělí. Děti se naučí, že zdravé jídlo nemusí být nudné a může chutnat skvěle. Připravovat jídla budeme společně
s profesionálním kuchařem studia Chefparade a s výživovým poradcem NUTRIADAPT. Kromě vaření se budeme učit i nakupovat a orientovat
v obchodech s potravinami nebo na tržnici.

Odpoledne je pak zaměřené na pohybové venkovní aktivity.

Domů si děti odnesou kuchařské zástěry, recepty, vlastnoručně vyrobený dárek pro rodiče a hlavně se stanou vašimi platnými pomocníky při nákupech i v kuchyni.

Termín

22.–26. 8. 2016 od 9.00 hod. do 17.00 hod.

Místo

Chefparade, Bubenské nábřeží 306/13, budova 36, Praha 7 – Holešovice

Doporučený věk

od 10 let

Cena

za pět dní je 2900 Kč.

Cena zahrnuje suroviny v hodnotě 1600 Kč, náklady na přípravu obědů, dopoledních a odpoledních svačin, pitný režim a samozřejmě odborné vedení a zajištění doplňkového programu.

Proč jsme se pustili do organizování táborů

Víme, že každé 3. dítě v ČR má nadváhu a každé 7. je obézní. 20 % dětí jí častěji než jednou týdně ve fastfoodu. 25 % jí nejraději nezdravé hamburgery, párky v rohlíku, brambůrky
a sladkosti. 55 % dává přednost slazeným nápojům. 27 % dětí tráví denně více než dvě hodiny u počítače a 14 % sportuje jen při školním tělocviku. Zlepšeme společně zdraví další generace Čechů. Dejte svým dětem šanci na lepší život. Na život bez obezity a civilizačních chorob, jako je třeba cukrovka II. typu.

KURZ OBJEDNEJTE ZDE

 

 

 

 

 

 

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment