První příměstský tábor pro děti zaměřený na zdravé vaření

16.06.2016 | 9764x Shlédnutí | Zdraví, Děti

Hlavním tématem NUTRIADAPT je poskytování vysoce odborného poradenství v oblasti výživy a v Chefparade se zase naučíte uvařit perfektní recepty pod vedením profesionálů. A protože dnes a denně vídáme, jak velké dopady na zdraví člověka má nevhodné stravování, rozhodli jsme se ukázat správný směr právě dětem. Správné jídlo je klíčem k pevnému zdraví a začít je třeba hned v dětství, kdy naše děti získávají základní návyky. Proto jsme se rozhodli organizovat příměstské tábory, kde se děti zábavnou formou naučí základy zdravé výživy v praxi pod vedením odborníků z řad výživových poradců i profesionálních kuchařů.

NUTRIADAPT První příměstský tábor pro děti zaměřený na zdravé vaření Chefparade

Dopoledne vaření, odpoledne zábava

Vařit budeme dopoledne v profesionálních kuchyňských studiích Chefparade v Holešovické tržnici v Praze podle zásad zdravé výživy. Každý den si děti připraví oběd a 2 svačiny z tradičních i méně tradičních surovin s minimem cukru a tuku. Jak jim chutnaly vlastnoručně uvařené pochoutky vám jistě večer rádi sdělí. Děti se naučí, že zdravé jídlo nemusí být nudné a může chutnat skvěle. Připravovat jídla budeme společně
s profesionálním kuchařem studia Chefparade a s výživovým poradcem NUTRIADAPT. Kromě vaření se budeme učit i nakupovat a orientovat
v obchodech s potravinami nebo na tržnici.

Odpoledne je pak zaměřené na pohybové venkovní aktivity.

Domů si děti odnesou kuchařské zástěry, recepty, vlastnoručně vyrobený dárek pro rodiče a hlavně se stanou vašimi platnými pomocníky při nákupech i v kuchyni.

Termín

22.–26. 8. 2016 od 9.00 hod. do 17.00 hod.

Místo

Chefparade, Bubenské nábřeží 306/13, budova 36, Praha 7 – Holešovice

Doporučený věk

od 10 let

Cena

za pět dní je 2900 Kč.

Cena zahrnuje suroviny v hodnotě 1600 Kč, náklady na přípravu obědů, dopoledních a odpoledních svačin, pitný režim a samozřejmě odborné vedení a zajištění doplňkového programu.

Proč jsme se pustili do organizování táborů

Víme, že každé 3. dítě v ČR má nadváhu a každé 7. je obézní. 20 % dětí jí častěji než jednou týdně ve fastfoodu. 25 % jí nejraději nezdravé hamburgery, párky v rohlíku, brambůrky
a sladkosti. 55 % dává přednost slazeným nápojům. 27 % dětí tráví denně více než dvě hodiny u počítače a 14 % sportuje jen při školním tělocviku. Zlepšeme společně zdraví další generace Čechů. Dejte svým dětem šanci na lepší život. Na život bez obezity a civilizačních chorob, jako je třeba cukrovka II. typu.

KURZ OBJEDNEJTE ZDE

 

 

 

 

 

 

 

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment