Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Brokolicové placičky se salátem

25. 10. 2021 | 5617 Shlédnutí
2
porce
40
minut
2249 kJ / porce

Tento pokrm vhodný k večeři je díky brokolici bohatým zdrojem vlákniny, minerálů a vitamínů – hlavně vitamínu C, toho má dvojnásobně více než citrusy. Brokolice přispívá k prevenci řadě kardiovaskulárních onemocnění a je také zdrojem antioxidantů, které chrání buňky před volnými radikály. Se salátem chutnají placičky svěže díky jeho nízké kalorické hodnotě.

Postup

Brokolici rozkrájíme na růžičky, vložíme do vroucí osolené vody a vaříme je doměkka. Scedíme a necháme vychladnout. Po vychladnutí na jemno rozmačkáme. Sýr nastrouháme na brokolici a přidáme vejce, sůl, pepř a mouku. Vše smícháme dohromady a utvoříme hmotu na placičky. Na rozehřátém tuku opékáme placičky z obou stran. Podáváme se salátem.

Suroviny

400 g brokolice
120 g 30% sýru Eidam
1 ks vejce
špetka soli
špetka pepře
80 g celozrnné špaldové mouky
30 g másla
150 g ledového salátu

2 porce | doba přípravy 40 minut | 2249 kJ / 538 kcal
Tuky
27,0 g
Sacharidy
39,0 g
Bílkoviny
34,0 g
Vláknina
10,0 g

Vhodné pro celou rodinu, vhodné pro vegetariány, vhodné pro diabetiky, zdroj bílkovin, zdroj vlákniny, nízký glykemický index

Další zajímavé recepty

2
porce
35
minut
obtížnost
2203 kJ / porce
2
porce
35
minut
obtížnost
1763 kJ / porce
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment