Naši lidé

Můj příběh

Ráda bych Vám řekla, jak jsem se stala asistentkou v poradně Nutriadapt Weight Management Clinic.

Už od rodičů jsem byla vedená k tomu, abych věnovala pozornost zdravému stravování a životnímu stylu. Díky tomu se tyto hodnoty staly běžnou součástí mého životního stylu.

Když se mi tedy naskytla možnost pracovat v poradně Nutriadapt, hned jsem věděla, že se mi tato práce bude líbit. Je to totiž práce různorodá, jelikož se snažíme individuálně přizpůsobit různým potřebám našich klientů a vyjít jim co nejvíce vstříc. Na této pozici mám ráda to vědomí, že jsem součástí týmu, který svým klientům pomáhá dosáhnout jejich cílů, zlepšit zdraví ale i psychickou pohodu. Protože víme, že zdraví není pouze o fyzické stránce, ale i o té psychické, snažíme se, aby se u nás klienti cítili co nejlépe, aby u nás našli odpovědi na své otázky, řešení svých problémů, pomocnou ruku, ale také rozšíření svých obzorů a znalostí, které jim pomáhají s udržením jejich zdraví.

Vím, že naše klienty předávám do těch nejlepších rukou našich výživových specialistek. Když pak vidím pokroky, spokojenost či úsměv na tváři klientů, jejich splněné cíle, tak nemám nejmenších pochyb o smysluplnosti práce, kterou na této pozici odvádím.

Vzdělání

  • Gymnázium a grafická střední škola Přelouč
  • Střední odborná škola obchodu a služeb Chrudim

Vaše proměny

Lenka Ersepková

Jsem veselejší, vyrovnaná sama se sebou a spokojená žena

Petr Polák

Jedl jsem nepravidelně, většinou jsem byl celý den v práci bez jídla a večer si dopřával „hody“

Monika Vlčková

Začala jsem sama nějakým způsobem hubnout, moc to ale nešlo