6 rad, jak neztrácet motivaci

14.03.2014 | 7043x Shlédnutí | Vít Schlesinger | Sport

Pokud chcete zlepšit svůj běh, inspirujte se od těch nejlepších. V současné době můžete najít mnoho na youtube a nebo sledujte naše příspěvky a videa, kde s vámi budeme pravidelně sdílet užitečné tipy a rady.

Určete si cíl

Ať je vaše úroveň jakákoli, určení cíle je důležité, zůstanete tak soustředění a motivovaní. Vaše cíle by měly být realistické, abyste se vyhnuli oslabení morálky. Trénování na závod (jako třeba 5km nebo charitativní běh) je dobrý způsob, jak pokračovat. Pro více informací o běžeckých akcích a trénování na závod navštivte stránky www.night-run.cz

Běhejte s kamarádem

Opravdu pomáhá mít na běhání k sobě někoho, kdo je na přibližně stejné úrovni jako vy. Povzbudíte se navzájem, když se vám zrovna nebude chtít běhat. Nebudete chtít nechat svého partnera na holičkách a bude Vás to motivovat.

Veďte si deník

Zapisujte si své běhání do deníku. Poznamenejte si každý běh včetně trasy, vzdálenosti, času, počasí a toho, jak jste se cítili. Kdykoli budete ztrácet motivaci, můžete se podívat zpět na své záznamy, a to, jak jste se zlepšili, vás povzbudí.

Nebojte se změny

Aby byl běh pro vás stále zajímavý, nebojte se změn. Běhat po stejné trase stále dokola vás časem bude nudit. Měňte vzdálenosti a trasy. Použijte plánovač tras např. na stránkách Realbuzz a najděte si, zaznamenejte a podělte se o své oblíbené trasy.

Staňte se členem klubu

Běžecký klub je skvělý způsob, jak se zavázat k pravidelnému běhání. Většina klubů má běžecké skupiny pro různé úrovně včetně začátečníků. Můžete tam najít i partnera na běhání mimo klubové aktivity. Najděte si svůj nejbližší běžecký klub nebo skupinku běžců, kterých je v současné době v každém městě několik a nebo se podívejte na www.night-run.cz.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment